Cześć, jesteśmy Eyecandy Visual

Nasz projekt zaprasza do wizualnej podróży w technologicznej czasoprzestrzeni. Tworzymy unikatowe pokazy na rynku Europejskim, które łączą w sobie taniec z nowocyrkowymi rekwizytami świetlnymi oraz ogniowymi atrybutami z obrazem wideo miksowanym na żywo! Występy są interaktywne – ruch światłą ledów oraz choreografia w czasie rzeczywistym wpływają na wyświetlany obraz. Dodatkowo wielowarstwowy ruchomy obraz reaguje na dźwięk. Eyecandy Visual jest świetnym środowiskiem do eksplorowania różnych stylów nowocyrkowych – poi, kije kontaktowe, gimnastyka powietrzna, diabolo, manipulacje hula hop i nie tylko. Planujesz event? Odezwij się do nas, wspólnie stworzymy wyjątkowe wspomnienia dzięki kompleksowej oprawie wizualnej!WIzualizacje | Mappingi | Led Show

Tworzymy animacje oraz mappingi pod koncerty, festiwale, imprezy firmowe i nie tylko. W projektach, które realizujemy, art przestrzenie wypełniane są animacjami, oraz uzupełniane tańcem z żonglerskimi urządzeniami LED oraz Fireshow.


Fireshow

Spektakularne fireshow kreujące wyjątkowe wspomnienia! Lata doświadczenia, profesjonalizm oraz szeroki spektrum rekwizytów ogniowych spełniają najwyższe oczekiwania. 


Zabukuj pokaz na swój event!


Zadzwoń do nas,
+(48) 570 263 650 +(48) 667 654 422

zob.rodo

Eyecandy Visual

Stworzymy wyjątkową odsłone wizualną dla Twojego Eventu!

Yana Fedoryak

+(48) 570 263 650

Juliusz Lewandowski

+(48) 667 654 422